پک هدیه برای آقایان

پک هدیه برای آقایان:پک هدیه مردانهیکی از محبوب ترین و پر فروش ترین هدایایی است که می توانید مرد های مشکل پسند را با آن خوشحال نمایید. این پک ها حاوی مجموعه ای از آیتم هایی هستند که تم خاصی دارند و در طراحی آن ها سلیقه و ذائقهshy;ی طیف وسیعی از آقایان مورد توجه قرار گرفته است.

آیا مردی که در نظر دارید برایشهدیهبخرید از موسیقی لذت می برد؟ آیا به ظاهر خود اهمیت می دهد؟ آیا قهوه دوست دارد؟ پاسخ هر چه باشد این پک ها تنوع زیادی دارند که می توانند بخش قابل توجهی از آقایان را راضی نگه دارند.

ما درویستور،۷پک هدیهاختصاصی ارائه کرده ایم که حاوی انواع و اقسام هدایا و سرگرمیshy;هایی هستند که به طور خاص برای آقایان طراحی و سفارشی شده اند. اگر به دنبالکادوی مناسب و درخور توجه می گردید، دیگر جستجو نکنید. پک های هدیه می توانند انتخابی ایده آل باشند و تا مدت ها در خاطر بمانند.

پک هدیه۱، هدیه shy;ای منحصر به فرد و متفاوت

اینپک هدیهشامل یک ماگ منحصر به فرد با طرح تبریک روز پدر است که اگر کیو آر کد روی ماگ را با گوشی اسکن کنید آهنگ پخش خواهد شد.

این ماگ، هدیه ای خلاقانه و بی نظیر است که علاوه بر سرگرم کننده بودن، می تواند تأثیر مثبتی روی فردی که هدیه را دریافت می کند بگذارد و حال و هوای او را عوض نماید.

در کنار این ماگ متفاوت، جورابی مردانه از برند معتبر فوگو نیز قرار داده شده است. همچنین یک عدد کوکی طرح خوک به عنوان نماد سال ۱۳۹۸ در این پک وجود دارد.

پک هدیه۲، هدیه ای ماندگار

اگر به دنبال هدیهshy;ای تأثیر گذار و ماندگار هستید ما به شماپک هدیهMen 02 را پیشنهاد می کنیم. در این پک، یک موزیک باکس با آهنگ های نوستالژیک قرار دارد که می تواند هدیهshy;ای هوشمندانه برای افرادی باشد که موسیقی دوست دارند.

گوش دادن به موسیقی با استفاده از این موزیک باکس بسیار الهام بخش است و حال و هوای دیگری دارد. پیپ و تنباکو کاپتان بلک اصل نیز آیتم دیگری است که اینپک هدیهرا به یک پک مردانه تبدیل کرده است.

همچنین، سه عدد شکلات فرروشر و یک جفت جوراب مردانه فوگو به همراه یک عدد کوکی سال ۱۳۹۸ نیز در این پک قرار دارند.

پک هدیه۳، هدیه ای کلیشه ای اما متفاوت

اگر چه هدیه دادن کراوات یا جوراب به آقایان ممکن است کلیشهshy;ای به نظر برسد اما گاهی اوقات این هدایا واقعاً مورد قدردانی قرار می گیرند به ویژه اگر از یک برند معتبر باشند.

یککراواتخوب می تواند هدیه اshy;ی محبوب، کلاسیک و بسیار کاربردی باشد چرا که علاوه بر مجالس و جشن ها در بسیاری از میتینگ های کاری نیز می توان از آن ها استفاده کرد.

درپک هدیهMen 03 یک کراوات یا پاپیون به همراه یک جفت جوراب مشکی مردانه برند فوگو قرار داده شده است.

همین طور در این پک مردانه، سیگار برگ اصل گوآنتامرا، کاتر سیگار برگ، و فندک طرح بطری جک دنیل نیز وجود دارد.

علاوه بر شکلات تابلرون مشکی و کوکی سال خوک ۱۳۹۸ که پای ثابت اینپک هدیهمی باشد، یک عدد گلدان کاکتوس نیز وجود دارد.

این هدیه برای افرادی که روزهای سختی را سپری می کنند می تواند نماد استقامت باشد و بهپک هدیهشما معنای ویژه ای ببخشد. شما می توانید پیام مورد نظر خود را در کارت موجود در پک بنویسید.

پک هدیه۴و سطل ویستور

همگی آیتم های اینپک هدیهدرون سطلویستوربا تزیینات مخصوص روز مرد قرار گرفته اند. به مناسبت صد سالگی کمپانی کَمِل لیمیتد یک عدد سیگار نیز از این کمپانی درون سطل گذاشته شده است.

همچنین در این سطل، یک جفت جوراب طرح سیبیل، یک فندک طرح انبر، شکلات ریتر اسپرت به همراه کوکی ۱۳۹۸ نیز قرار دارند. علاوه بر این، یک ماگ ویژهshy;ی روز مرد و یک کارت تبریک نیز در اینپک هدیهگنجانده شده است.

۵، پک بهداشتی

اینپک هدیهشامل محصولات بهداشتی است که به آقایان کمک می کند تا بدن خود را تقویت و تجدید قوا نمایند.

درون اینپک هدیهشامپو، بدن شور و افتر شیو اوریفیلیم قرار داده شده است. یک جفت جوراب سرمه ای فوگو به همراه یک ست لباس اسپرت مردانه فوگو در سایزهای مختلف نیز در این پک قرار دارند.

کوکی طرح سال خوک به همراه تزئینات و جعبه مخصوص از دیگر آیتم های پک Men05 هستند.

۶، پک چالش برانگیز

پک هدیهMen06ویستوربه روز مرد اختصاص یافته است. درون این پک، یک پازل سه بعدی قرار دارد که سرگرمی جالب و چالش برانگیزی به حساب می آید.

این پازل سه بعدی می تواند موتور، جیپ یا هلیکوپتر باشد.

همچنین در اینپک هدیهیک جفت جوراب طرح سیبیل، یك عدد نوتلا ۳۵۰ گرمی و کوکی سال ۱۳۹۸ به همراه کارت تبریك قرار دارد.

۷، پک متنوع

اینپک هدیه، مجموعه ای از هدایای متنوع است. از بسته های سه عددی سیگار برگ سوماترا مشکی، فندک طرح بطری جک دنی به همراه کاتر سیگار برگ گرفته تا جوراب مردانه طرح دلار.

همچنین کیف لوازم بهداشتی مردانه طرح گوچی، دفترچه یادداشت، گلدان کاکتوس، سه عدد کیت کت و چوب دارچین که همگی در جعبهshy;ی مخصوصویستورقرار گرفته اند به تنوع اینپک هدیهshy;شگفت انگیز افزوده اند.

پک های هدیه ولنتاین

علاوه بر پک های نام برده شده، پک های هدیهshy; ی ویژه shy;ی ولنتاین نیز وجود دارند که می توانید اطلاعات مربوط به آن ها را در بخش ولنتاین مشاهده نمایید.

شما عزیزان جهت خریدهدیه برای آقایانمیتوانید و یا با شماره تماس۰۲۱۲۲۶۲۳۹۸۰تماس حاصل فرمائید.

انتخاب کابینت مناسب

آموزش کابینت سازی

کابینت برای آشپزخانه کوچک

پک ,یک ,هدیه ,ای ,نیز ,های ,به همراه ,در این ,این پک ,علاوه بر ,می تواند

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

myvilla bladmaipromfar conhainocon simorghiplus soccerstirring itentanwa powdenisbi pnn24 naumapuher mojekavirv